Září 2011

Uff! Konečně doma

30. září 2011 v 16:29 | Angeee

Takže dnesk a jsem měli šest hodin a stejně jsem úplně vyřízená ikdyž ty hodiny zase tak špatný nebyly. Měli jsme matiku, tu moc nemusím, ale dneska byla celkem v pohodě, potom francouzštinu a literaturu, zemák a děják a nakonec člověk a svět práce takže nechápiu proč jsem tak vyřízená no... pak jsem šla zase po dlouhý době na klavír a teď jsem dorazila domů a hrozně mě bolí hlava. No snad mě to přejde a do večera ještě něco napíšu. :D

Něco o mě

28. září 2011 v 13:41 | Angeee
Rozhodla jsem se, že napíšu o sobě menší info, vím, že většinu z vás to asi nezajímá...

Den narození: 13.10
Oblíbená barva: Fialová, modrá
Oblíbení herci/harečky: Robert Pattinson, Emilie de Ravin, Kristen Stewart
Oblíbení zpěváci/zpěvačky: Lady Gaga, Xyndl X, Eminem
Oblíbené zvíře: Tygr, delfín, pes a sova
Oblíbené filmy: Stmívání, Nezapomeň na mě, Šmoulové, Chyťte tu holku atd.
Oblíbené seriály: Jak jsem poznal vaši matku, Ztraceni, Dva a půl chlapa...

No to zatím stačí, příště zase přidám nějaké info...

Nezapomeň na mě

28. září 2011 v 13:11 | Angeee |  Filmmy

Žánr: Drama, Romantický
Rok výroby: 2010
Hrají: Robert Pattinson, Amilie de Ravin ...

Obsah: Ve filmu Nezapomeň na mě hraje Robert Pattinson rebelujícího mladíka, jenž se zamiluje do dívky v podání Emilie de Ravin . Jejich nečekaná láska musí projít silnou zkouškou způsobenou tragédií v obou rodinách. Role otců ztvárnili James Bond Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper. (oficiální text distributora)

Moje hodnocení: Ze začátku mi film přišel trochu nudný a nezajímavý, ale pak no... prostě se mi líbil takže dávám 8,5/10.

Bad teacher

28. září 2011 v 13:04 | Angeee |  Filmmy

Žánr: Komedie
Rok vydání: 2011
Doba trvání: 92 min
Hrají: Cameron Diaz, Justin Timberlake, Jason Segel a další

Obsah: Elizabeth je prostořeká, bezohledná a chová se nevhodně. Pije, opíjí se a nemůže se dočkat, až si vezme svou stravenku a vypadne ze své každodenní předstírané práce. Když se s ní rozejde její snoubenec, začne plánovat, jak získat bohatého a hezkého suplujícího učitele a soutěží o jeho přízeň s příliš energickou kolegyní Amy . Když se navíc Elizabeth přistihne, jak odráží pokusy o sblížení ze strany sarkastického, neuctivého učitele tělocviku následky jejích divokých a neskutečných plánů dají jejím studentům, jejím spolupracovníkům a dokonce i jí samé takové ponaučení, jaké ještě nezažili.

Moje hodnocení: No upřímě jsem čekala, že bude tento film lepší, neříkám že nebyl dobrý. Ale nijak zvlášť mě nenadchnul takže dávám 6,5/10 bodů.

Deník mimoňky

28. září 2011 v 10:43 | Angeee

Obsah: Z pohledu její zapřisáhlé nepřítelkyně MacKenzie, dokonalé dívky, která má vše, co je třeba, je Nikki prostě "mimoňka". A toto je její deník. Zachycující příhody každodenního života, například jak si chtěla z naslouchátka vyrobit luxusní hands-free, jak se snažila sbalit nejhezčího kluka a co zažívala se svými novými kamarádkami, Chloe a Zoey. Doplněno výstižnými ilustracemi.

Můj názor: Knížka je pěkná, jsou tam pěkné ilustrace. Líbí se mi, že je to psané jako dívčí deník. No sice je ta knížka dost krátka (přečetla sem jí za den) Stejně jí musím dát tak 80%.

Avatary s Demi Lovato

28. září 2011 v 10:11 | Angeee |  Avatary
Tady je pár avatarů, vím, že nejsou moc pěkné dělala jsem je narychlo a moc se mi nepovedli, ale chci slyšet váš názor!


Twilight

28. září 2011 v 9:35 | Angeee |  Filmmy

Žánr: Romantický / Fantasy / Drama
Rok vydání: 2008
Doba trvání: 117 min
Hrají: Kristen Stewart,, Robert Pattinson, Ashley Greene, Nikki Reed, Taylor Lautner ...

Obsah: Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní. Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk... (oficiální text distributora)

Moje hodnocení: Film se mi líbil i když většinou sleduji komedie nebo parodie, tak tenhle mě vážně nadchnul. Možná nějaké části mě nudili, ale stejně dávám 9/10.

Simpsonovi ve filmu

27. září 2011 v 20:00 | Angeee |  Filmmy


Žánr: Animovaný / Komedie
Rok vydání: 2007
Doba trvání: 83 min

Obsah: Populární žlutá rodinka ze Springfieldu, tentokrát ve filmu. Nevím vím co k tomu napsat jen, že je to vtipná rodiná komedie v animovaném provedení.

Moje hodnocení: Film se mi líbil, ale něco mi na něm chybělo. Nodokáži popsat co, dala bych mu 7,5/10!

How I met your mother

27. září 2011 v 16:21 | Angeee |  Filmmy

Žánr: Komedie / Romantický
Rok vydání: 2005 - 2011
Doba trvání: 25 min
Poznámka: Seriál
Hrají: Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Josh Radnor...

Obsah: Ted vypráví svým dvěma dětem jak poznal jejich matku, v každém díle se k ní pomalinku přibližují. A le než ji pozná zažívá se svými přáteli snoubenci Lily a Marshallem, sukničkářem Barney a reportérkou Robin spoustu zajímavých a vtipných okamžiků.

Moje hodnocení: Podle mě je tohle jeden z nejlepších seriálů, je můj nejoblíbenější. Je vtipný, napínavý... no prostě mě se hodně líbí a doporučuji vám se na něj podívat. Takže mi nezbývá nic jiného než dát 10/10.

Šmoulové

26. září 2011 v 20:43 | Angeee |  Filmmy

Žánr: Animovaný / Fantasy / Rodinný
Rok vydání: 2011
Doba trvání: 102 min
Hrají: Neil Patrick Harris, Katty Perry a další

Obsah: Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.

Moje hodnocení: Na tomhle filmu jsem byla nedávno v kině, musím se přiznat, že se mi film líbil občas mě trochu nudil nebo mi přišel trochu dětinský, ale jinak byl obravdu dobrý. Ale určitě je lepčí ve 3D, protože je tam spousta efektů. Dávám 8/10 .